bg_image

1965 Yılında Makine Kimya Enstitüsünde, İmalat Üzerine Başlamış Olan Teknik Donanım Çalışmalarım, Hassas İşleme Derin Tecrübeleriyle Donanarak , 1984 Yılında Basınçlı Hava Sistemleri Üzerinde Uzmanlaşma Amacıyla İmalat Sanayi İçerisine Girmiştir.

1992 Yılında Engin Tecrübeler Genç Filizlerle Firma Ruhu Oluşturularak Bekomsan Kompresör Markası Doğmuş, Sektörde Sağlam Adımlarla İlerleyerek, İsmini Tarihe Altın Harflerle Kazımıştır, Binlerce Kompresör Ülkemizin Ve Bir Çok Yabancı Ülkenin Ekonomisi İçin Çalışmakta Ve Artı Değer Üretmektedir.

Konusundaki Uzman Bakış Açısı Sayesinde Firmamız Hep İlkleri Tasarlayan , Üreten Ve Piyasaya Sunan Özelliğini Yıllar Geçtikçe Sık Sık Göstermiş Ve Sektöre Öncülük Etmiş, Örnek Alınmıştır. Bu Özelliğimizi, Önümüzdeki Yıllarda Yeni Çıkaracağımız Modelimizi Ekonomimize Sunarak Tekrarlayacağımızı Bildiririz.

Ülkemizin Ve Gelecek Nesillerimizin Kurtuluşunun Üretmekten Geçtiği Temel Felsefesi Üzerine Kurumsallaşan Firmamız, Temkinli, Planlı Ve Dürüst Olma İlkelerini Hayata Ve Ticaretine Geçirebilmenin Haklı Gururunu Yaşamaktadır.
Ne Mutlu Üretiyorum Diyene !

altlogo
TurkishEnglishRussian