1258. Sokak Ostim OSB No:18, 06370 Ankara Turkey

Hakkımızda

Bekomsan Kompresör

1965 YILINDA MAKİNE KİMYA ENSTİTÜSÜNDE, İMALAT ÜZERİNE BAŞLAMIŞ OLAN TEKNİK DONANIM ÇALIŞMALARI, HASSAS VE DERİN TECRÜBELERİYLE , 1984 YILINDA BASINÇLI HAVA SİSTEMLERİ ÜZERİNDE UZMANLAŞMA AMACIYLA İMALAT SANAYİ İÇERİSİNE GİRMİŞTİR. 

1992 YILINDA ENGİN TECRÜBELER GENÇ FİLİZLERLE FİRMA RUHU OLUŞTURULARAK BEKOMSAN KOMPRESÖR MARKASI DOĞMUŞ, SEKTÖRDE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEREK, İSMİNİ TARİHE ALTIN HARFLERLE KAZIMIŞTIR. BİNLERCE KOMPRESÖR ÜLKEMİZİN VE BİR ÇOK YABANCI ÜLKENİN EKONOMİSİ İÇİN ÇALIŞMAKTA VE ARTI DEĞER ÜRETMEKTEDİR. KONUSUNDAKİ UZMAN BAKIŞ AÇISI SAYESİNDE FİRMAMIZ HEP İLKLERİ TASARLAYAN, ÜRETEN VE PİYASAYA SUNAN ÖZELLİĞİNİ YILLAR GEÇTİKÇE SIK SIK GÖSTERMİŞ VE SEKTÖRE ÖNCÜLÜK ETMİŞ, ÖRNEK ALINMIŞTIR. BU ÖZELLİĞİMİZİ, ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA YENİ ÇIKARACAĞIMIZ MODELLERİMİZİ EKONOMİMİZE SUNARAK TEKRARLAYACAĞIMIZI BİLDİRİRİZ. 

ÜLKEMİZİN VE GELECEK NESİLLERİMİZİN KURTULUŞUNUN ÜRETMEKTEN GEÇTİĞİ TEMEL FELSEFESİ ÜZERİNE KURUMSALLAŞAN FİRMAMIZ, TEMKİNLİ, PLANLI VE DÜRÜST OLMA İLKELERİNİ HAYATA VE TİCARETİNE GEÇİREBİLMENİN HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTADIR. 

NE MUTLU ÜRETİYORUM DİYENE…

“Bekomsan Kompresör Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ”